Mieli visaginiečiai, 
šiemet švenčiame jau 44-ąjį mūsų mylimo miesto – Visagino – gimtadienį. Tai puiki proga pasidžiaugti ir pasididžiuoti mūsų miestu: koks jis gražus, gyvas ir svetingas. Kartu tai proga pasidžiaugti ir mums vieni kitais, nes Visaginas – tai žmonės, kurie savo kasdieniais darbais, mažais ir dideliais, jį kuria bei puoselėja. Kiekvieno indėlis į mūsų miestą yra reikšmingas ir reikalingas. 
Semdamiesi stiprybės iš praeities, saugokime tai, ką esame perėmę iš gyvenusių prieš mus, branginkime vertybes, kurių siekė ir kurias gynė ankstesnės visaginiečių kartos, kad perduotume tiems, kurie čia gyvens po mūsų. 
Visada būkite linksmi, optimistiški ir energingi. Linkiu kiekvienam visaginiečiui sveikatos, prasmingų darbų ir sėkmės įgyvendinant užsibrėžtus tikslus. 
Gražios šventės, džiugių akimirkų ir puikios šventinės nuotaikos!

Savivaldybės meras Erlandas Galaguz

Administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas

Visagino gimtadienis – visų laukiama šventė, kurioje yra puiki galimybė pagerbti miestui nusipelniusius žmones, pasidžiaugti meno kolektyvų pasirodymais ir kartu su artimaisiais bei draugais turiningai praleisti laiką šventiniuose miesto gimtadienio renginiuose. Todėl kviečiame visus kartu švęsti mūsų mylimo Visagino gimtadienį. 
Renginių programą rasite čia.

Informuoja Visagino savivaldybė